İnternet

Zenginlere Özel, Reklamsız Sosyal Ağ

Tamamen reklamlardan arındırılmış bir sosyal ağ düşünün. Hem de bu ağın kullanıcılarının her biri belli bir gelir düzeyinin üzerinde. Netropolitan adlı ağ, reklam almıyor fakat üyelerinden yüklü miktarda üyelik ücreti alıyor.

Sosyal ağ kavramı artık hepimizin bildiği ve kullandığı bir araç halini aldı. Tabi bu ağların hepsi ayakta kalmak için çeşitli şekillerde reklam yayınlıyorlar. Fakat aralarında öyle biri var ki bu sosyal ağda hiç reklam yok. Fakat bu ağ, ayakta kalabilmek için üyelerinden yüksek üyelik ücreti ve senelik aidat talep ediyor.

Zenginlerin sosyal ağı diyebileceğimiz Netropolitan‘a üye olabilmek için 9 bin dolarlık bir aidatı gözden çıkarmak gerekiyor. Fakat ödemeler bununla sınırlı değil. 9 bin doları ödeyip üye olduktan sonra senelik 3 bin dolarlık aidatı da düzenli olarak ödemeniz gerekiyor. 

Netropolitan’a yalnızca 21 yaşın üstündekiler üye olabiliryor. Üyeler herhangi bir arkadaş eklemek ya da faaliyet göstermek zorunda değil. Fakat bu ağda herkes herkesin paylaştığı şeyleri görebiliyor. 

Yukarı Çık