Oyun

Yeni NBA Live 16’nın Tanıtım Videosunda Cem Karaca Rüzgarı

Popüler basketbol oyunu NBA Live serisinin yeni oyununun tanıtım videosunda Cem Karaca'nın müziğinin kullanılması herkesi şaşırttı.

EA Sports'un tanıtım videosunu yayınladığı NBA Live 16'da tanıdık bir melodi bizleri karşılıyor. Tanıtım fragmanında Cem Karaca'nın "Öbür Dünya" adlı parçasının müziği dikkat çekiyor.

Videonun müziği olarak kullanılan rap parçasına uyarlanan "Öbür Dünya" parçasının müziği ortaya çok güzel bir tablo çıkarmış.

Bu arada müziğin yanı sıra oyundan da bahsedecek olursak, NBA Live ile daha gerçekçi bir oyun deneyimi sunulacağı açıklandı. PlayStation 4 ve XBox One için geliştirilen oyunun Eylül ayında raflardaki yerini alacağı belirtildi. NBA Live 16'nın kapak oyuncusu ise Oklahoma City Thunder oyun kurucusu Russel Westbrook olacak.

NBA Live 16'nın Cem Karaca'nın müziğini kullanarak yaptığı tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz. Onun altında ise Cem Karaca'nın söz konusu "Öbür Dünya" parçasının orjinalini bulabilirsiniz.

[iframe width=”640″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/ta3B03UsI80?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”480″ height=”360″ src=”https://www.youtube.com/embed/PqhgNYVi4Mo?rel=0″ frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Yorumlar
Yukarı Çık