Mobil

Yeni Motorola Droid Turbo “Yanlışlıkla” Ortaya Çıktı

Droidlanding adlı resmi twitter hesabı, yeni Motorola Droid Turbo’nun görselini yanlışlıkla paylaştı.

Lenovo tarafından satın alındıktan sonra yeni ürünleri merakla beklenen Motorola, Droid Max ve Droid Turbo adlı iki adet akıllı telefon ile piyasaya gireceğini açıklamıştı. Telefonlar hakkında ufak bilgiler veren DroidLanding adlı resmi twitter hesabı bugün Droid Turbo’ya ait olduğu söylenen bir de görsel yayınladı. Yayınlandıktan kısa bir süre kaldırılan görsel, daha önce internete sızan görselle oldukça örtüşüyor. Bu durum telefonun tasarımının kesinlik kazandığı hakkındaki iddiaları da güçlendiriyor.

Sızdırılan görselde bulunan kırmızı model haricinde bir de siyah renk seçeneği olacağı belirtilen Motorola Droid Turbo 1440×2560 piksel çözünürlüklü 565 ppi değeri sunan 5.2 inçlik ekran ile geliyor. 2.7 GHz hızında dört çekirdekli Snapdragon 805 işlemci yongasından güç alan model 3 GB Ram‘e ve 20.7 MegaPiksel çift led flaşlı arka kameraya sahip.

Beklentiler Motorola’nın Droid Max ve Droid Turbo’yı bu ayın sonunda tanıtacağı ve telefonların yıl sonuna kadar piyasada olacağı yönünde. Çıkış fiyatları ise henüz belli değil.

Yorumlar
Yukarı Çık