Mobil

Xperia Z3’ten Pembe Kamera Şikayeti Geldi

Sony’nin yeni amiral gemisi Xperia Z3 dayanıklılığı ve performansıyla öne çıkarken bazı kullanıcılardan gelen şikayetler kafaları karıştırdı. Cihazın kamerasında pembe fotoğraf sorunu mu var?

Bazı YouTube kanalarında çeşitli işkencelere tabî tutulan Xperia Z3, ilginç görüntüler verirken cihazın donanım ve dayanıklılığı herkes tarafından takdir ediliyordu. Fakat son günlerde ortaya çıkan kamera şikayetleri kafaları karıştırmaya yetti.

Bazı kullanıcılar geliştirici forumlarında belirttikleri üzere cihazın kamerasında gölgelenme ve pembe noktalar olduğuna dair şikayetler yolladılar. Şikayetler yalnızca bir kullanıcıyla sınırlı kalmadı. Şikayet sahipleri ayrıca durumu görsellerle de desteklediler.

Şikayetlerini dile getiren kullanıcıların yolladığı görsellerde Xperia Z3’teki kamera sorununun beyaz ve kahverengi alanlarda daha net görüldüğü anlaşılıyor.

Sony’den henüz durumla ilgili bir açıklama gelmezken durumun donanımdan ziyade yazılımsal bir problemden kaynaklandığı konusunda yorumlar baskın durumda.

Yorumlar
Yukarı Çık