Mobil

Windows’lu HTC One M8 Tüm Dünyada Satışa Sunuluyor

Geçtiğimiz günlerde resmi olarak duyurulan ve şimdilik yalnızca ABD’de Verizon operatörünün satışa sunduğu HTC One M8 for Windows global pazara açılmaya hazırlanıyor. İşte detaylar…

ABD’deki en büyük operatörlerden biri olan Verizon‘un satışa sunduğu HTC One M8‘in tüm dünyaya açılma sinyalleri geldi. WiFi sertifikalarının ortaya çıkmasıyla global pazara açılmasına kısa süre kaldığını anladığımız HTC One M8, HTC’nin Windows’a yeniden göz kırpmasının en büyük sinyallerinden birisi.

Gücünü 2.3 GHz hızında 4 çekirdekli Snapdragon 801 işlemciden alan bu cihaz Adreno 330 grafik işlemcisine sahip. 2 GB RAM‘e sahip cihazda arttırılabilir 32 GB hafıza bulunuyor. Bu özelliklere baktığımızda Windows Phone işletim sistemi kullanan diğer cihazların çok önünde olduğunu gördüğümüz HTC One M8, ayrıca bizlere Android ve Windows Phone‘u aynı cihazda karşılaştırabilme imkanı da sundu. 

Çok kısa bir sürede tüm dünyada satışa sunulacak cihazın Windows Phone meraklılarını şimdiden heyecanlandırdığını söylemek mümkün.

Yorumlar
Yukarı Çık