Mobil

WhatsApp’a Önemli Güncelleme

Popüler anlık mesajlaşma servisi WhatsApp, Facebook tarafından satın alındıktan sonra uzun süre gündemde kalmayı başardı. Şu sıralar ise sıkça yayınladığı güncellemelerle gündemde kalmaya devam ediyor.

Bir kaç gün önce Android işletim sistemi kullanan cihazlara dağıtılmaya başlanan güncelleme, şimdiye kadar çıkan en önemli güncellemelerden biri olarak nitelendiriliyor. Facebook entegrasyonuyla ilgili sorunları çözmeyi hedefleyen güncellemenin aynı zamanda kullanıcıların bazı şikayetlerini de giderecek.

Yeni güncelleme sayesinde grup konuşmalarını sessize alabiliyorsunuz. Ayrıca sessize alma zamanı da ayarlanabiliyor. Seçtiğiniz bir konuşma 1 gün ile 1 yıl arasında sessize alınabiliyor. Android kullanıcıların bir başka şikayeti olan bildirimlerin kapatılması da yeni güncellemeyle birlikte mümkün. Şimdilik sadece Android için gelen güncellemenin iOS ve Windows Phone'a da gelmesi bekleniyor.

Eğer otomatik olarak güncelleme almıyorsanız, WhatsApp'ın söz konusu güncellemesini Google Play'den indirmenizi kesinlikle tavsiye ediyoruz.

Yorumlar
Yukarı Çık