Spor

Vodafone CEO’su : ” Bu Stat Bizim Showroomumuz Olacak”

Beşiktaş’ın ana sponsoru, iletişim devi Vodafone’un bir numaralı ismi Vittorio Colao, Beşiktaş Başkan’ı Fikret Orman’la Vodafone Arena’yı gezdi.

Beşiktaş, geçtiğimiz hafta ana sponsoru Vodafone‘un CEO‘su Vittorio Colao‘yu konuk etti. Başkan Fikret Orman‘la Vodafone Arena inşaatını gezen Colao yaptığı açıklamada “Vodafone Arena bizim dünya üzerinde yatırım yaptığımız tek stat, çünkü sıfırdan yapılıyor.” dedi.

Colao yaptığı incelemeler sırasında Arena’nın akıllı stadyum projesi çerçevesinde bir çekim merkezi haline geleceğini ve Türkiye‘nin bu sayede dijital dönüşüm trendinde en önlerde yer alacağını belirtti. Vodafone Arena’ya hayran kaldığını belirten Colao, özverili çalışmalarından ötürü Fikret Orman’a ve Beşiktaş Kulübü yetkililerine teşekkür etti ve sponsorluktan dolayı duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Colao, Arena gezisinin ardından yaptığı açıklamada “Vodafone Arena ve Beşiktaş sponsorluğumuz, bugüne kadar Türkiye’de yaptığımız en büyük yatırımlardan biri, Vodafone Arena projesine büyük değer veriyor ve bu teknoloji abidesinin bitişini heyecanla bekliyoruz. Bu stadı showroomumuz yapacağız ve dünyaya örnek olarak göstereceğiz” şeklinde konuştu. Vodafone Türkiye CEO‘su Gökhün Öğüt ise “Vodafone’un verdiği bu destekten dolayı gurur duyuyoruz. Ayrıca sayın Colao’yu Vodafone Arena’nın açılışına da bekliyoruz.” diye belirtti.

BJK TV tarafından yayınlanan gezinin videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yukarı Çık