İnternet

Türkiye’nin Sesli Sosyal Ağı Whispto En Çok İndirilen Uygulamalar Arasında

Sosyal Ağ kavramına yeni bir soluk getirecek gibi görünen yerli sosyal ağımız Whispto, türünün nadir örneklerinden. İşte, "sesli sosyal ağ" Whispto'nun meziyetleri…

“Sesli Sosyal Ağ” tabiriyle ortaya çıkan “Whispto” uygulaması, Android işletim sistemli akıllı telefonlarda ve tüm iPhone modellerinde kullanılabiliyor. “Whisp” adı verilen bir (1) dakikalık ses kayıtları temelinde oluşan bu büyük platformda kaydedilen whispler sosyal mecralarda paylaşılabiliyor ve yorumlanabiliyor.  Tamamen ücretsiz olan uygulamada birçok ek özellik sayesinde keyifli kullanım hedefleniyor.
 
Whispto ile sosyal mecra kullanan, fotoğraf paylaşan, tweet atan kullanıcılar tek bir platform üzerinde kendi sesleriyle duygu ve düşüncelerini çok kolay bir şekilde ifade edebiliyorlar. Sevdiğimiz ve takip etmek istediğimiz insanların seslerini duymanın, sadece yazdıklarını okuyabilmekten daha kıymetli olduğu inancıyla geliştirilen Whispto aynı zamanda fotoğraf paylaşımına da imkân vererek “an”ı yakalamayı amaçlıyor.  Ayrıca ses kayıtlarına çeşitli ses efektleri ekleyerek daha eğlenceli hale getirmek ve web sitesi üzerinden giriş yapılarak hazır ses kayıtları ve fotoğraflarının paylaşılması da mümkün. Bu sayede kullanım alanını ve işlevselliğini artıran Whispto, kullanıcılarına daha iyi bir deneyim sunuyor.
 
 

Heryerden Ulaşın

 
Akıllı telefonların yanı sıra iPad ve Android tabletlerde de kullanılabilen uygulama, pratik ve eğlenceli ara yüzü sayesinde sosyal iletişimi artırarak, “sosyal mecra” ve “sosyal medya” dünyasına büyük bir yenilik getiriyor. Diğer sosyal mecralarla ilişimin kolay ve hızlı olduğu Whispto, şimdiden en iyi Türk yapımı uygulamalar arasında gösteriyor. 
 
 

Hayatın Sesi

 
Ses kayıtlarını (Whisp) istediğiniz zaman, istediğiniz yerde dinlemenize imkân sağlayan uygulama, ses kayıt cihazları, mikro-blog uygulamaları, anlık mesajlaşma ve sesli mesaj servisleri gibi birçok ihtiyaca cevap verebilecek özellikler barındırıyor. Sevimli ve kullanışlı tasarımı uygulamanın tüm özelliklerine ulaşmak çok kısa zaman alıyor.
 
Whispto, Facebook ve Twitter gibi en çok kullanılan sosyal ağlarla etkileşimini geniş tutuyor. Kendinizin ve takip ettiğiniz kişilerin paylaştığı Whisp’leri, fotoğrafları veya yazıları bu mecralarda paylaşabilir, Whisp’leri favorilerinize ekleyebilir, istediğiniz kişilere mesaj yoluyla ulaştırabilirsiniz.
 

Tamamen Ücretsiz

 
Uygulama, cihazınızdaki internet bağlantınızı kullandığından ayrıca hiçbir ücret ödemenizi gerektirmiyor. 
Gittikçe genişleyen bir kullanıcı kitlesine sahip olan Whispto ile ekrana bağlı olmak zorunda kalmadan sosyal paylaşımda bulunma ve paylaşımları takip etme özgürlüğünü keşfedebilirsiniz.
 

Nasıl Katılabilirim

 
Whispto'ya Google Play Store'dan veya App Store'dan uygulamasını indirerek katılabileceğiniz gibi "Web Sürümü" üzerinden de takip edebilirsiniz. Kayıt için ise dilediğiniz taktirde Facebook veya Twitter hesaplarınızı kullanmanız mümkün…
 

Whispto Google Play Store : Uygulamaya gitmek için tıklayın

Whispto Apple Store : Uygulamaya gitmek için tıklayın

Whispto Web : Siteye gitmek için tıklayın

 

Yorumlar
Yukarı Çık