Çevre Birimleri

TP-LİNK Wireless USB 150Mbps Adaptör (TL-WN727N) Değerlendirme

Kablosuz wireless adaptör arayanlar için uygun bir çözüm olan TP-LİNK TL-WN727N’yi değerlendiriyoruz.

Laptoplar olsun tabletler olsun cep telefonları olsun evdeki internete kolayca bağlanabiliyor. Ancak evimizde kablosuz modem ve masaüstü bilgisayarımız varsa bunun üstüne internet kablomuz yoksa durum vahim gibi duruyor. İşte burada devreye tp link marka usb wireless adaptör giriyor.

Paket içeriğine bakacak olursak garanti belgesi, kurulum kılavuzu, kurulum diski, usb kablo ve bir adet asıl kahramanımız usb wireless adaptör çıkıyor.

Ürün Windows 8 destekliyor. 150 Mbps hız sağlayabiliyor. Ürünü sadece masaüstü bilgisayarlarda değil aynı zamanda diz üstü bilgisayarlarda da kullanabilirsiniz. Ürün Windows 8’in yanı sıra Windows 7 ve Windows XP destekli…

Ürünün ana mantığı evdeki WiFi noktasından sinyalleri bağladığınız cihaza aktarıyor. Böylece ekstra internet kablosuna ihtiyaç duyulmuyor. Fiyat aralığı yaklaşık 20 lira le 30 lira arası değişebiliyor. 3 yıl garanti ile geldiğinide belirtelim.

Evde sokakta veya başka bir yerde hızlıca intenete ulaşmak isteyenlere veya uzun uzun kablolarla görüntü kirliliği görmek istemeyenlerin işini fazlasıyla görecek bir üründür. Ben şahsen kullanıyorum oldukça memnum kaldım sizlerede tavsiye ederim.

Yorumlar
Yukarı Çık