Oyun

The Sims 4’ün İlk Genişleme Paketi Tanıtıldı

Yeni ek paketle Simlerimiz kariyer basamaklarını bir bir tırmanıyor.

EA tarafından nihayet The Sims 4‘ün ilk genişleme paketi duyuruldu. Yeni paket “Get to Work” ile birlikte dört yeni kariyer seçeneği oyuna dahil oluyor.

Doktorluk: Simlerimiz artık çalışmalarının karşılığında doktorluğa başlayarak saygın bir kariyer sahibi olabilecek. Simlerimiz, diğer simlerin hayatlarını kurtarabilecek ve hatta yeni simlerin dünyaya gelmesine yardımcı olacak.

Dedektiflik: İstersek simlerimiz kariyerini diğer simlerin güvenle yaşadıkları bir çevre için adayabilecekler. Yeni kariyerimizde suç mahalini araştırmak, şüphelileri sorgulamak ve hatta tutuklamak gündelik hayatımızın parçaları olacak.

Bilim Adamlığı: Sims dünyasını çalışmalarınızla değiştirmek artık mümkün. Kendinizi bilime adayarak çılgın icatlar yapabilir, etrafınızdaki varlıkları inceleyebilir ve buluşlarınızla -iyi ya da kötü- seçiminize bağlı olarak çevrenizdeki simleri etkileyebilirsiniz.

Perakende İşletmecilik: Eklenen son seçenek ise tüccarlık. Siz de Kayserili bir siminiz olsun istiyorsanız bu artık mümkün. İnşa modunda iş yerinizi dilediğiniz gibi şekillendirebilir, satacağınız ürünleri seçip yerleştirebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken satışlardan kâr etmek. İşletmenizi büyütüp yanınızda başka simler de çalıştırabileceksiniz.

Ek paketle gelenler bu kadarla da sınırlı değil. Yukarıda saydığımız meslek çeşitlerinin her birisi için çalışma alanları da oyuna ekleniyor. Tam teşekküllü bir hastane ya da suçlulara kök söktürmek için büyük bir polis merkezi de kasabanızda yer alacak. Bilim adamları için de bilimsel labratuarlar mevcut. Bunların dışında simlerimiz kendilerini fotoğrafçılık ya da aşçılık konusunda geliştirebilecekler. Bu alanda yetenekli olan simlerimiz çektikleri mükemmel fotoğrafları ya da pişirdikleri lezzetli kekleri satıp para da kazanabilecekler. Son olarak ek paketle birlikte oyuna uzaylılar da dahil oluyor. Sim dünyasını keşfetmek isteyen uzaylılar yeryüzüne iniş yapacak ve simlerimizle etkileşime girecek. İyi ya da kötü huylu olduklarını bilmediğimizden dikkat etmekte fayda var.

The Sims 4: Get to Work ek paketi Nisan ayında PC ve Mac için yayımlanacak. Ek paket için yayınlanan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

EA’in The Sims 4 ek paketleri için hazırladığı anket haberimiz için tıklayın.

Yorumlar
Yukarı Çık