Oyun

Sunset Overdrive için Hem Tek Kişilik, Hem de Çok Oyunculu Modlara Video Geldi

Çıkışına az bir süre kala Sunset Overdrive’ın tek kişilik ve çok oyunculu modlarını tanıtan iki yeni video yayınlandı.

Yeni nesil konsollar piyasaya çıktığında, bir önceki nesilden beri süre gelen konsola özel oyun savaşları yeniden alevlenmişti. Gün geçtikçe her iki konsolunda ellerindeki kozları arttırması, biz oyun severler için hem iyi hem de kötü sayılabilir. İyi yanı, piyasaya bolca kaliteli yapım sürülmesi. Kötü yanı ise tabiki her iki konsola ve oyunlarına ayırmamız gereken bütçeler bir hayli kabarık. İşte bu konsola özel oyun rekabetinde Xbox One‘ın en yeni kozlarından biri de Sunset Overdrive.

Insomniac Games tarafından Xbox One platformuna özel olarak geliştirilen Sunset Overdrive, yayınlanan iki yeni video ile ağzımızın suyunu akıttı. Oyunun tek kişilik ve çok oyunculu modlarını tanıtan iki ayrı video sayesinde beklentiler iyiden iyiye artmış durumda. Bunun yanında oyun, ön sipariş yapmış olanlar için indirmeye açıldı. İsteyenler oyunu şimdiden indirebilir ve çıktığı an oynamaya başlayabilirler.

Sunset Overdrive 28 Ekim‘de Kuzey Amerika‘da; 30 Ekim‘de de Avrupa‘da Xbox One’a özel olarak raflardaki yerini alacak.

Yayınlanan iki videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

[iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/vpzc8Lxk03w” frameborder=”0″ allowfullscreen ] [iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/m__EC1zn7rc” frameborder=”0″ allowfullscreen ]
Yorumlar
Yukarı Çık