Oyun

Star Citizen’den Oynanış Videosu

Los Angeles’ta düzenlenen Citizen Con’da Star Citizen’in oyun içi videosu yayınlandı.

Los Angeles‘ta düzenlenen Citizen Con etkinliğinde, PC için hazırlanan Star Citizen‘a ait oyun içi görüntülerden derlenmiş bir video gösterildi.

Tanıtımı yapan Roberts, videodaki görüntülerin tamamının oyun içi görüntüler olduğu, fakat oyunun hala yapım aşamasında olması nedeniyle son halinin olmadığını belirtti.

Oyunda plotluğunu yaptığımız gemide aynı zamanda istersek gemi içinde gezinebilme imkanımız mevcut. Bunun yanı sıra bir gezegene indiğimizde ise o gezegenin ekonomik, kültürel ve siyasi durumuna göre çeşitli senaryolarla karşılaşacağız. Örneğin refah içindeki yüksek nüfuslu bir gezegene geldiğimizde etrafta dolaşan NPC’ler görecek, onlarla ticaret yapabileceğiz. Eğer indiğimiz gezegen iç karışıklık içinde ve suç oranlarının zirve yaptığı bir yerse, haliyle daha kaotik bir atmosferle karşılaşacağız. Konu hakkında açıklama yapan Roberts, “Eğer yüksek nüfuslu ve başarılı bir gezegene inerseniz etrafta bir sürü insan görebilirsiniz. Fakat çok da iyi gitmeyen bir gezegene indiğinizde ise duvarlara yapılmış grafitiler, daha az insan ve hatta işlenen suçlar göreceksiniz. Oyundaki PVE ögelerini daha iyi yansıtmak için yeteri kadar insan eklemeyi düşünüyoruz.” diye konuştu.

Star Citizen için yayınlanan oyun içi videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yukarı Çık