Mobil

Sony’den SmartWatch 3 ve SmartBand Talk

Sony’den Android Wear ile akıllı saat ailesine iki yeni üye geldi; SmartWatch 3 ve SmartBand Talk.

Akıllı saat trendine katılan Sony, SmartWatch ailesini iki yeni ürünle zenginleştirdi. Önceki modellerin aksine ilk defa bu iki modelde Android Wear kullanan Sony, giyilebilir teknolojiler ailesine Walkman uygulamaları da ekleyecek.

Tasarım olarak sportifliği tercih eden Sony SmartWatch 3’de kauçuk malzeme içinde çelik kasa ve değiştirilebilir silikon kordonlar kullanılmış. IP68 Sertifikası ile su geçirmezliğini kanıtlayan model 1.6 inçlik 320×320 çözünürlüklü LCD ekran ile geliyor. 1.2Ghz işlemciden güç alan SmartWatch 3 4gb depolama alanı 420mAh pil ile birlikte geliyor.

Sony’nin tanıttığı ikinci cihaz ise SmartBand Talk. Bir Fitness Tracker olan bu cihaz 1.4 inçlik e-kağıt ekrana sahip ve HD ses desteği ve dahili mikrofonu ile görüşmelerinizi bileğinizden yapabilmenize olanak sağlıyor. Ayrıca akıllı telefonunuzdaki müzik çaları kontrol edebildiğiniz ve spor yaparken müzik dinlemeyi kolaylaştıran özelliğiyle de dikkat çekiyor.

Sony’nin bu yıl sonuna kadar iki modeli de piyasaya sürmesi bekleniyor. SmartWatch 3 229.99, SmartBand Talk ise 159.99 Euro’luk fiyat etiketine sahip.

Yorumlar
Yukarı Çık