Mobil

Samsung’un Kapaklı Telefonu Galaxy Golden 2’den İlk Görüntüler

Samsung, geçtiğimiz yıl kapaklı bir Android’li akıllı telefon tanıtmıştı. Cihazın 2. versiyonu hakkında detaylar da yavaş yavaş ortaya çıkmaya başladı.

Bir zamanların en gözde modelleri olan kapaklı telefonlara geri dönüş olarak nitelendirebileceğimiz yeni kapaklı cihazlar ülkemizde pek tutulmamış olsa da Samsung, geçmişinden vazgeçmiyor. Yeni kapaklı akıllı cihaz Galaxy Golden 2‘nin bazı teknik özellikleri ve kullanım klavuzu ortaya çıktı bile. China Telecom‘a özel üretilen cihazda donanımsal gelişim dikkati çekiyor.

Hem ön hem de arkada olmak üzere iki ekrana sahip Galaxy Golden 2’nin Super Amoled HD çözünürlüklü ekranlarının boyutları ise 3.9 inch.

2.5 Ghz saat hızında çalışan Snapdragon 801 işlemciye sahip cihazda 2 GB RAM ve Adreno 330 grafik işlemcisi bulunuyor. Android 4.4.4 KitKat önyüklü olan cihazın 16 GB artırılabilir hafızası, 16 MP arka kamerası ve 3.7 MP ön kamerası mevcut.

Birkaç hafta içerisinde resmiyet kazanması beklenen Galaxy Golden 2, kapaklı telefon nostaljisini China Telecom kullanıcılarına yaşatacak.

 

Yorumlar
Yukarı Çık