Mobil

Samsung Galaxy S8 Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un bu ay sonunda resmi olarak tanıtması beklenen yeni üst seviye akıllı telefonu Galaxy S8’in fiyatı belli oldu.

29 Mart’ta düzenlenecek etkinlikle tanıtılacağı açıklanan Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus’la ilgili birçok önemli detay ortaya çıktı. Son olarakta cihazın renk seçenekleri ve Avrupa fiyatları göründü. Buna göre Türkiye fiyatını da tahmin etmek mümkün oldu.

Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus Fiyat;

Siyah, Gri ve Gümüş varyasyonlarıyla karşımıza çıkması beklenen Galaxy S8’in iki ekran boyutu olacak. Yani Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus olmak üzere iki cihazla karşılaşacağız.

Fiyat olarak ise Galaxy S8’in 799 Euro, Galaxy S8 Plus’ın ise 899 Euro olarak fiyatlandırılacağı belirtiliyor. Tabi bunlar Avrupa fiyatları.

Bu fiyatları direkt olarak TL’ye çevirecek olursak Galaxy S8’in ülkemizdeki vergiler uygulanmadan önceki fiyatı 3115 TL, Galaxy S8 Plus’ın fiyatı ise 3505 TL olacak. Bu bilgiler ışığında ülkemizdeki akıllı telefon vergi ve fiyatlandırma politikalarına bakarak bir tahminde bulunacak olursak, Galaxy S8 3500 TL‘den fazla, Galaxy S8 Plus ise 4000 TL civarında bir fiyatla satışa sunulacak.

Yorumlar
Yukarı Çık