Mobil

Prestigio’nun Yeni KitKatlı MultiPhone 5507 DUO’su Duyuruldu

85’ten fazla ülkede faaliyet gösteren GPS ve Navigasyon sistemlerinin öncü markalarından Prestigio, akıllı telefon alanında da ilerlemesini sürdürüyor. Yeni MultiPhone 5507 DUO modelini duyuran firma, cihazın yanında sunduğu hizmetlerle de dikkatleri üzerine toplamayı başarıyor.

1.2 Ghz saat hızında çalışan 4 çekirdekli Qualcomm işlemciye sahip olan yeni Prestigio MultiPhone 5507 DUO, 1 GB RAM‘i, 8 GB depolama alanı, 32 GB‘a kadar microSD desteği, 8 MP arka ve 2 MP ön kamerasıyla orta sınıfta konumlandırılabilecek bir cihaz.

Cihazın 5 inch boyutunda 720×1280 piksel çözünürlüğe sahip IPS, Gorilla Glass ekranı, Prestigio’nun da büyük ekranlı akıllı telefon furyasına katıldığını gösteriyor.

2000 mAh bataryası bulunan yeni MultiPhone 5507 DUO’nun ayrıca model adından da belli olduğu üzere çift sim kart desteği de mevcut.

Android KitKat 4.4.4 önyüklü olarak satışa sunulacak olan MultiPhone 5507 DUO, Prestigio’ya özel bazı uygulamalar ve hizmetlerle beraber gelecek.

MultiPhone 5507 DUO kullanıcıları cihazla birlikte 1 yıl ücretsiz 200 GB bulut depolama alanı, dünyanın en çok tercih edilen mobil ofis programlarından olan OfficeSuite’in Pro versiyonu, Navitel Navigasyon uygulaması, McAfee Antivirüs sistemi gibi nimetlere de ücretsiz kavuşacak.

Kasım ayı sonlarında satışa sunulması beklenen cihazın fiyatı konusunda henüz net bir bilgi verilmiş değil.

Yorumlar
Yukarı Çık