Mobil

MWC 2018’de Hangi Akıllı Telefonlar Tanıtılacak?

Bu yıl 26 Şubat’ta kapılarını ziyaretçilerine açacak olan Mobil Dünya Kongresi (MWC 2018)’nde hangi akıllı telefonlar tanıtılacak?

Mobil dünya devlerini buluşturan MWC’ye saatler kala hangi telefonların karşımıza çıkacağı da belli oldu. Merak edilen bazı üst seviye telefonların yanında orta ve orta-üst seviye denebilecek bazı modeller de karşımıza çıkacak.

25 Şubat’ta başlayacak tanıtım rüzgarı önümüzdeki birkaç gün sürecek. Samsung, Sony, Huawei gibi önde gelen telefon üreticilerinin beklenen yeni modelleri neler?

Galaxy S9 ve S9 Plus

Samsung’un yeniamiral gemi modeli Galaxy S9 ve Galaxy S9+ ‘ın 25 Şubat akşamı düzenlenecek bir etkinlikle tanıtılması bekleniyor.

LG V30

LG’nin üst seviye G serisi yeni telefonu olarak LG G7 beklenirken bu fuarda LG V30’un yenilenmiş bir modelinin karşımıza çıkması bizleri şaşırttı.

Sony Xperia XZ2 ve Xperia XZ 2 Compact

Fuarda merakla beklenen diğer bir marka ise Sony, Xperia serisinin yeni üst seviye üyesi XZ 2 ve orta seviye üyesi XZ 2 Compact ile karşımıza çıkacak.

Huawei P20

Dünya akıllı telefon pazarından oldukça büyük bir pay almayı başaran Huawei’nin yeni üst seviye akıllı telefonu P20 de merakla beklenen cihazlar arasında.

Asus Zenfone 5

Asus’un uygun fiyatı ve oldukça iyi performansıyla dikkat çeken Zenfone serisinin yeni üyesi Zenfone 5’te fuarda tanıtılacak cihazlar arasında yer alıyor.

Xiaomi Mi Max 3

Çinli teknoloji devi Xiaomi’nin MWC 2018’de dev ekranlı bir model olan Mi Max 3’ü tanıtması bekleniyor.

Nokia 7 Plus ve Nokia 1

Akıllı telefon pazarında var olma mücadelesini sürdüren Nokia, yeni Nokia 7+ ve Nokia 1 modelleri ile karşımızda olacak.

Motorola G6

Motorola da bu fuarı boş geçmeyen markalar arasında. Yeni Moto G6, fuarda karşımıza çıkacak cihazlar arasında yer alıyor.

BlackBerry Keyone

Yaşam mücadelesi veren diğer bir firma olan BlackBerry’de MWC 2018 kapsamında yeni akıllı telefonu Keyone’ı tanıtacak.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık