Yazılım

Microsoft “Student Partners” Program Kayıtları Başladı

Microsoft’un, her yıl dünya genelindeki üniversite öğrencilerine, teknoloji hakkında kendilerini geliştirebilmeleri için imkanlar ve eğitimler sunduğu “Microsoft Student Partners” programının başvuru kayıtları başladı.

Ülkemizin her yerinden, bölüm ya da sınıf farketmeksizin başvurabileceğiniz bu program, 21-23 Eylül tarihleri arasındaki takımlar halinde projelerinizi sunabileceğiniz üç günlük eğitim kampıyla başlayacak. Programa dahil olan öğrenciler, gelecekte aldıkları eğitimler dahilinde Microsoft‘un akademik alanda yürüteceği projelerde görev alabilecekler.

Microsoft Türkiye Genel Müdür Yardımcısı Cavit YANTAÇ‘ın konu hakkındaki açıklaması ise şöyle:

“Microsoft Student Partners (MSP) programı öğrencilerin kariyerleri açısından önem taşıyor. Öğrenciler, Microsoft teknolojilerini yakından tanırken sosyal becerilerini de geliştirebiliyor. MSP Programı’nda kendini kanıtlayan birçok öğrencimiz Microsoft’ta çalışma fırsatı da yakaladı. Bizim çok değer verdiğimiz ve öğrenciler arasında da çok popüler olan bir program. Genç ve dinamik öğrencileri aramızda görmekten ve eğitimlerine katkıda bulunmaktan memnuniyet duyuyoruz.”

Program kayıtları 15 Eylül’e kadar devam edecek. Şu adresten girerek kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Yorumlar
Yukarı Çık