Donanım

Lian-Li’den Yeni PC Kasası

Geleneksel çizgilerle piyasaya kaliteli kasalar süren Lian-Li, yeni PC-V1000L Special Edition olarak adlandırdığı modelini sundu.

Yeni PC-V1000L Special Edition, en büyük PC bileşenlerini rahatlıkla monte edebileceğiniz şekilde dizayn edilmiş. Fırçalanmış alüminyumla üretilen kasanın ön kısmı hava akışını arttırabilmek için ızgara şeklinde tasarlanmış. Firmanın diğer modellerinde de bulunan pratik montaj ve aletsiz montaj özellikleri bu kasada da mevcut.

Toplam uzunluğu 551mm olan kasa, içerisinde Extended ATX anakartları, piyasadaki en uzun Ekran kartlarını ve sus soğutma sistemlerini içine alabilecek kadar geniş alan sağlıyor. Kasanın ön kısmında 3.5 ve 2.5‘lik disklere uyumlu 9 adet HDD yuvası bulunuyor ve istenirse bu yuvalar sökülüp diğer bileşenler için ekstra alan sağlanabiliyor. Arka kısımda ise 3.5 için 1, 2.5 için 2 adet HDD yuvası daha bulunuyor. Ön kısımda hava akışı için 3 adet 120 mm fan bulunuyor. Kasanın alt kısmındaki raf çıkarılabilir olduğundan bu bölgeye de isteğe göre 2 adet 120mm fan veya 240mm radyatör konulabiliyor. Aynı şekilde üst panel yerine 2 adet 120mm fan ve 240mm radyatör yerleştirebilmek mümkün. Arka kısımda ise 120mm’lik egzos fan ile sıcak hava tahliye ediliyor.

Kolay taşınması adına tekerlekli tasarım kullanan kasada sabitleyebilmek adına arka tekerler kilitlenebilir olarak tasarlanmış. Ön panelde 4 adet USB 3.0 ve HD ses girişi sunulan kasada gümüş ve siyah olmak üzere 2 renk seçeneği bulunuyor. Ayrıca pencereli siyah bir seçeneği daha bulunan kasanın gümüş ve siyah modelleri 219 Pound, pencereli modeli ise 239 Pound olarak belirlenmiş. Kasanın önümüzdeki günlerde piyasada olması bekleniyor.

Yorumlar
Yukarı Çık