Mobil

LG’den Yeni L Serisi Akıllı Telefonlar

LG, yeni orta seviye L serisi telefonlarını tanıttı. Genç kullanıcıları hedef alan cihazlara yakından bakıyoruz.

IFA 2014 kapsamında bir çok cihazın tanıtımı yapıldı. Fakat bazıları geri planda kaldı. İşte LG’nin yeni orta seviye akıllı telefonları L Bello ve L Fino’da geri planda kalan cihazlar arasında yer alıyor. 

LG L Fino;

1.2 Ghz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciye sahip olan L Fino, 1 GB RAM ve 4 GB dahili hafızayla geliyor. 800×480 piksel çözünürlüklü 4.5 inch WVGA IPS ekrana sahip olan cihaz ayrıca 8 MP arka kamera ve VGA ön kamera bulunuyor. 1900 mAh bataryaya sahip olan L Fino, Android KitKat 4.4.2 işletim sistemi ve siyah ve beyaz olmak üzere 2 farklı renk seçeneğiyle geliyor.

 

L Bello;

1.3 Ghz saat hızında çalışan 4 çekirdekli işlemciye sahip olan L Bello, 1 GB RAM ve 8 GB dahili hafızayla geliyor. 8 MP oto focus özellikli arka kamerası 1 MP ön kamerasıyla L Fino’dan biraz daha geliştirilmiş özelliklere sahip olduğunu gördüğümüz L Bello, 854 x 480 piksel çözünürlükte 5 inch ekranla geliyor. 

Android KitKat 4.4.2 işletim sistemi önyüklü olarak gelen L Bello’da 2540 mAh batarya bulunuyor. 

 

LG’nin yeni L serisi telefonları L Bello ve L Fino’nun önümüzdeki ay içierisinde Asya, Avrupa ve Latin Amerika ülkelerinde satışa sunulması bekleniyor.

Yorumlar
Yukarı Çık