Mobil

iPhone 6 Tanıtımın Ertesi Günü Satışta mı Olacak?

Apple’ın merakla beklenen cihazı iPhone 6’nın 9 Eylül’de ABD’de yapılacak bir etkinlikle tanıtılacağını konuyla ilgilenen herkes duymuştur. Tanıtıma günler kala ABD’nin en büyük GSM Operatörlerinden olan T-Mobile’ın yaptığı duyuru kafaları karıştırdı. İşte detaylar…

Teknoloji dünyasının çok hareketli bir haftaya hatta 10 güne girdiğini söylemek mümkün. İki gün sonra start alacak IFA etkinliği ve ardından Apple’ın iPhone 6‘yı tanıtması beklenen etkinlik büyük bombalarla gelecek. 

Hem Samsung’un Galaxy Note 4‘ü, hem Sony’nin yeni Xperia‘ları, hem de Apple’ın iPhone 6‘sı önümüzdeki günlerde görücüye çıkacak. Tanıtımlar sonrasında ise kullanıcıların en çok merak ettiği sorulardan birisi cihazların piyasaya çıkış tarihi olacak. İşte tam da bu noktada Apple etkinliğinin ertesi günü için yapılan bir çağrı kafaları karıştırdı. iPhone 6’nın tanıtılacağı 9 Eylül‘ün yalnızca bir gün sonrasında ABD’nin en büyük GSM Operatörlerinden olan T-Mobile önemli bir duyuru yapacağını belirterek ilgili basın kuruluşlarına çağrı yaptı. 

Çağrının önemli ibaresiyle yapılması ve Apple etkinliğinin hemen ertesi gününü işaret etmesi akıllara T-Mobile‘ın iPhone 6’yı direkt olarak kullanıcılara sunabileceği ihtimalini getiriyor. Konuyla ilgili daha önce de bazı söylentiler vardı fakat taraflardan hiç bu kadar ciddi bir işaret gelmemişti.

Bakalım iPhone 6’yı tanıtımının ertesi günü yeni kullanıcılarının elinde görebilecek miyiz?

Yorumlar
Yukarı Çık