Mobil

HTC’nin yeni Cihazı Belli Oldu

HTC’nin 8 Ekim’deki etkinliğinde tanıtacağı yeni cihazı ortaya çıktı.

HTC, daha önceden yaptığı duyurularla 8 Ekim‘de New York‘da bir etkinlik düzenleyeceğini ve sürprizleri olacağını belirtmişti. Bugün ortaya çıkan görseller ise yeni cihazı gözler önüne serdi.

HTC’nin akıllı saatini önümüzdeki yıla ertelemesi ve etkinliğin sloganının “Double Exposure” olması, HTC’nin tanıtacağı ürünün kamera ya da en azından görüntü yakalama teknolojileri üzerine bir cihaz olma ihtimalini güçlendiriyordu. Geçtiğimiz günlerde HTC tarafından etkinlik için yayınlanan bir videoda dikkatli gözler tarafından ufak bir kare de olsa yakalanan yeni cihaz, bugün sızan 2 görselle iyiden iyiye ortaya çıkartıldı. Gelen haberlere göre cihazın adı HTC ReCamera. Ufak, taşınabilir bir aksiyon kamerası olan ReCamera 16 Megapiksel çözünürlükte sensöre sahip ve Wi-Fi ile Bluetooth bağlantı arayüzlerini destekliyor. Cihaz Android‘in yanı sıra sürpriz bir şekilde iOS desteğini de bulunduruyor. Su geçirmezlik özelliği bulunan cihaz boyutları ve şekli itibariyle aklınıza gelebilecek her durumda sabitlenebilir ve görüntü alabilir gibi duruyor.

Ortalıkta dolaşan diğer bir söylenti ise, HTC’nin bütün etkinliği tek bir kamera üzerine yapmayacağı, bunun yanında One M8 Max, Nexus Tablet gibi bir ürünü daha tanıtabileceği yönünde.

Yorumlar
Yukarı Çık