Mobil

HTC MWC 2015’te Neler Tanıtacak?

MWC 2015’e bir kaç gün kala artık markalar eteğindeki taşları dökmeye hazırlanıyor. Mobile World Congress 2015 kapsamında HTC’nin yeni amiral gemisi One M9’u görücüye çıkaracağı biliniyor. Peki başka neler bekleniyor?

 

Her yıl Şubatın son haftası veya Martın ilk haftasında düzenlenen Dünya Mobil Kongresi (Mobile World Congress), bu yıl 2 – 5 Mart tarihleri arasında Barselona’da gerçekleştirilecek. Etkinlikler kapsamında hangi markadan hangi cihazların beklendiğine son kez göz atıyoruz.

HTC’nin geçtiğimiz yıl piyasaya sürdüğü One M8’in üstün performansı ve etkileyici tasarımı bir çok akıllı telefon kullanıcısının ilgisini çekmeyi başarmıştı. Bir kaç aydır ortaya çıkan sızıntılar, beklenen amiral gemi modeli One M9’un da öncülü gibi tutulacağını işaret ediyor. Performans bakımından beklentileri haddinden fazla karşılayacağı anlaşılan cihazın tasarımında pek bir değişiklik olmayacak. Fakat nihayet HTC’nin yeni arayüzü Sense 7’ye geçileceği için yazılımsal olarak bir çok yenilik bekleniyor.

One M9’un yanı sıra HTC’nin yeni akıllı saatinin de görücüye çıkarılacağı konuşuluyor fakat bu konuda kesin bir duyuru yok. 

Ayrıca akıllı telefon kanadında firmanın One M9 modelinin yanı sıra One M9 Plus adıyla daha büyük ekranlı bir akıllı telefon daha tanıtması bekleniyor. Tabii bu cihazın mini versiyonunun da tanıtılması muhtemel.

Samsung MWC 2015’te Neler Tanıtacak?

Lenovo MWC 2015’te Neler Tanıtacak? 

Microsoft MWC 2015’te Neler Tanıtacak? 

 

HTC One M9 ile ilgili diğer haberler;

HTC One M9’un Fiyatı, Özellikleri ve Görselleri Ortaya Çıktı

HTC One M9 Renk Seçenekleri de Sızdı

HTC One M9’un Sense 7’li Reklam Videoları Sızdırıldı

Yorumlar
Yukarı Çık