Oyun

Heroes of the Storm Alpha Testine Arkadaşlarınızı Davet Etme Şansı

Alpha testinde olan oyunculara arkadaşlarını da davet edebilme olanağı geliyor.

Bir süredir Alpha testinde olan, Blizzard‘ın Moba türündeki oyunu Heroes of the Storm, test için daha fazla oyuncuya kapılarını açacak. Halihazırda oyunun Alpha testine katılan şanslı oyunculardan biriyseniz ve oyunda 20. seviyeye ulaştıysanız arkadaşlarınızı da oyuna davet edebilme şansı yakalayabilirsiniz.

Blizzard’ın “Bring Your Friends to the Brawl” başlığı altında duyurduğu etkinlikte, yeni oyunculara da oyunu test etme şansı sağlanacak. 8 Ekim – 18 Kasım tarihleri arasında 20. ve üzeri seviyelere ulaşan Alpha süreci katılımcıları arasından rastgele seçilecek binlerce oyuncuya Battle.net arkadaşlarını da oyuna davet etme imkanı verilecek. Bunun dışında henüz Alpha davetiyesi almadıysanız ve size davetiye yollayabilecek bir arkadaşınız da yoksa Heroes of the Storm resmi Facebook sayfası üzerinde bulunan kayıt programı sayesinde, verilecek olan 4000 yeni davetiyeden birini kazanabilirsiniz.

Yalnız ufak bir not düşelim. Davet etme hakkı kazanan arkadaşlarınızdan davetiye alabilmeniz için, o kişiyle sizin 16 Ekim‘den önce Battle.net üzerinden birbirinizi eklemiş olmanız gerekmekte. Ayrıntılı bilgi için oyunun resmi sayfasına bakabilirsiniz.

Yorumlar
Yukarı Çık