Yazılım

Haftanın Android Uygulamaları (9.11.2015)

Değerli Herkes için Teknoloji takipçileri yeni bir haftaya yeni bir seriyle başlıyoruz. Artık her hafta google play market’te bulunan yeni veya eski uygulamaları derleyip sizlerle buluşturacağız.

Bu hafta sizler için 6 adet android uygulaması derledik.İşte karşınızda bu haftanın android uygulamaları…

1. Roller Ball

3d efekt içeren eğlenceli top oyunuyla keyifli vakitler sizleri bekliyor. Amacımız topları deliklere sokarak yüksek puan almak. Tabi her delik aynı puanı vermiyor köşelerdeki deliklere topu atmak daha zor olduğundan daha fazla puanı köşelerden alıyoruz. 11 MB boyutunda olan bu oyunu şiddetle tavsiye ediyoruz

2. Desk Notes

3 Tür widget boyutunda ve çeşitli renklerde olan bu uygulama adeta unutkanlığa birebir geliyor. Önemli tarihleri veya bizim için önemli herhangi birşeyi unutmak istemiyorsak çözüm desk notes. Kullanımı çok basit istediğimiz renkteki kağıda yazımızı yazıyoruz sonra bu not ana sayfamızda çıkıyor. Kişi böylece kendisi için önem teşkil eden olayıda unutmamış oluyor. Hafızasına güvenmeyenler mutlaka kullansın deriz.

3. Paper Racing

Adında anlaşılacağı üzerine kağıt yarışları yapıyoruz. Amacımız belirlenen sürede çok kağıt süreklemek. Hem tek başımıza hem çift olarak oynanan bu oyunda  arkadaşlarınızla rekabete girebilirsiniz. 2 MB boyutunda olan bu oyun parmaklarınız içinde egzersiz niteliği taşıyor. Çok sürükleyen kazansın diyelim.

4. Fake Caller

Sahte Arama uygulaması ile arkadaşlarınıza şakalar yapabilir veya zor durumlardna kurtulabilirsiniz. İşleyiş çok basit bir profil oluşturuyorsunuz resim yükleyeblirsiniz isim ve numara girip zamanla seçiyorsunuz. Belirtilen süre zarfında yazmış olduğunuz isim ve numara sizi arıyor. Android markette 5 üzerinden 4 yıldız alan bu uygulama 1 Mb daha düşük boyutta. Arkadaşlarınıza şaka yapmak istiyorsanız mutlaka fake caller yükleyin.

 

5. ÖSYM Mobil

ÖSYM mobil uygulaması olan bu uygulama ÖSYM işlemlerinizi mobil platforma taşıyor. 2.4MB boyutunda olan bu uygulama ile birçok işleminizi buradan gerçekleştirebilrisiniz.

6. Duolingo

Dil öğrenmek hiç bukadar zor olmamıştı. İngilizceye farklı bir renk farklı bir tat getiren bu uygulama ile adım adım ingilizce öğrenebilirsiniz. Çeşit çeşit zorluk ve konulardan oluşan bu uygulama ile keyifli dersler sizleri bekliyor.

Yorumlar
Yukarı Çık