Mobil

Google, Yeni Mail Uygulaması Inbox’ı Tanıttı

Google’ın mobil platformlarda kullanılan Gmail uygulamasının yerini almasını beklenen Inbox mail uygulaması tanıtıldı. İşte yeni mail uygulamasının detayları.

Google’ın mobil platformlarda hali hazırda kullanılan Gmail uygulamasının yerine geçmesi beklenen yeni Inbox uygulamasının beta süreci başladı. Gmail uygulamasının geliştirilmiş hali olan yeni uygulama ile Google, mobil platformlar için yepyeni bir mail deneyimi vadediyor. Yeni Inbox hizmeti, hem mobil hem de masaüstü kullanımda daha ayrıntılı e-posta gösterimi sunarken, özellikle mobil platformlarda şimdiye kadar sunulmayan detaylara erişilebiliyor.

Inbox servisi sayesinde kullanıcılar, e-postalarını gruplayabiliyor ya da önem sırasına göre dizebiliyor. Ayrıca uygulamada bulunan Snooze özelliği sayesinde gelen mailler daha sonra tekrar hatırlatılabiliyor. 

Bunlar Inbox’ın ilk bakışta göze çarpan özellikleri. Eğer uygulamayı denemek ve beta sürecine katılmak istiyorsanız inbox@google.com adresinden davetiye istemeniz yeterli. Davetiyeniz geldiğinde iOS ve Android için yayınlanan Inbox’ı cihazınızda denemeniz mümkün oluyor.

 

Yorumlar
Yukarı Çık