Sinema/Dizi

Game of Thrones Kaç Sezon Olacak?

Dünyayı kasıp kavuran Game of Thrones rüzgarı kaç sezon daha devam edecek? Konuyla ilgili açıklama yapıldı.

Her sezonu birbirinden harika olan ve dünyanın en yüksek bütçeli dizileri arasında yer alan Game of Thrones adlı dizinin 6. sezonuna veda ettiğimiz şu günlerde, izleyiciler henüz görsel ziyafetin tadını unutmamışken dizinin geleceğiyle ilgili önemli bir açıklama yapıldı.

Her sezonda heyecan giderek artarken dizinin bölüm başına 10 milyon doları bulan maliyeti ve mükemmel sahnelerinin yanı sıra sürükleyici öyküsü de izleyicileri kendine hayran bırakmaya yetti. 10 bölüm süren 6. sezonun ardından 7. sezon şimdiden merakla beklenir oldu.

game of thrones

 

Game of Thrones daha ne kadar sürecek?

Game of Throne, hikayesinin akıcılığı ve kendine özgü evreniyle sanki hiç bitmeyecek bir hikaye gibi izleyicileri kendi dünyasına götüredursun, yapımcılardan kaç sezon kaldığına dair somut bir açıklama geldi bile. 

Dizinin yapımcılarından David Benioff, 7. sezonun 7 bölüm, 8. sezonun ise 6 bölüm olarak çekileceğini ve 2 sezon sonra dizinin biteceğini açıkladı. Bu açıklamaya bakılırsa bazı sezon ve bölümlerde oldukça yavaş işlenen konuların son iki sezonda çok daha hızlı işleneceği sonucuna varmak mümkün.

Comments
To Top