Mobil

Galaxy S9 ve S9 Plus’ın Avrupa Fiyatları Göründü

Samsung’un bu hafta sonu tanıtmasını merakla beklediğimiz yeni amiral gemilerinin Avrupa fiyatları göründü.

Bu hafta sonu tanıtılması beklenen yeni Samsung Galaxy S9 ve Galaxy S9 Plus’ın özelliklerinin yanı sıra fiyatı da merak konusu. Üstün özelliklerle karşımıza çıkması beklenen cihazların seleflerine göre ne kadar pahalı olacağı henüz belli değil. Fakat ortaya çıkan Avrupa satış fiyatları bu konuda bize fikir veriyor.

Galaxy S9 için 841 €, S9 Plus için 997 € olarak belirtilen satış fiyatları beklenen rakamların altında diyebiliriz. Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy S8’in Avrupa fiyatının 799 € olduğunu düşünürsek, Galaxy S9’da fazla bir artış yapılmadığını daha net görebiliriz. Galaxy S8 Plus’ın geçen yıl Avrupa çıkış fiyatının da 899 € olduğunu eklemeden geçmeyelim.

Daha yakın tarihli bir örnek vermek gerekirse, Yaklaşık 6 ay önce tanıtılan Galaxy Note 8’in Avrupa fiyatı 999 € olarak açıklanmış, Türkiye fiyatı da 5000 TL olarak belirlenmişti. Bu bağlamda Galaxy S9 Plus’ın da hemen hemen bu seviyelerde fiyatlandırılacağını öngörmek mümkün.

25 Şubat Pazar günü düzenlenecek özel bir etkinlikle tanıtılacağı açıklanan Galaxy S9 ve S9 Plus hakkında detaylı tüm bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Yorum Yapmak İçin Tıklayın

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı Çık