Mobil

Galaxy S6 Edge Plus Sızdırıldı

Samsung'un çok çeşit stratejisi üst seviye telefonlarına da sıçradı. Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan Galaxy S6 Plus sölentilerinin ardından Galaxy S6 Edge Plus'ın görsellerinin paylaşılması kafaları karıştırdı.

Samsung'un son zamanlarda çıkan üst seviye cihazlarının "Plus" versiyonları söylentisi Note serisinin yerine bu cihazlar mı gelecek sorusunu gündeme getirirken Galaxy S6 Edge'in de Plus versiyonuyla ilgli ortaya çıkan iddialar bu ihtimali kuvvetlendiriyor.

 

 

5.1 inch 2K ekrana sahip Galaxy S6 Edge'in 5.5 inch boyutlu bir Plus versiyonu ortaya çıktı. OnLeaks tarafından paylaşılan bilgilere göre Galaxy S6 Edge Plus'ın boyutları 154.45 x 75.80 x 6.85 mm olacak. 

8 çekirdekli Exynos 7420 işlemciyle geleceği söylenen S6 Edge Plus'ın Mali-T760MP8 grafik işlemcisini içinde barındıracağı, 3 GB LPDDR4 RAM'e sahip olacağı ve OIS destekli 16 MP ana kamerasının olacağı söyleniyor. Ön yüz kamerası ise 5 MP olarak detaylandırılmış.

Sızıntılarda cihazın ne zaman karşımıza çıkacağı açıklanmamış olsa da hem Galaxy S6 Plus'ın hem de Galaxy S6 Edge Plus'ın yaz aylarında karşımıza çıkması bekleniyor.

Galaxy S6 Plus ile ilgili haberimiz için tıklayın

Yorumlar
Yukarı Çık