Mobil

Galaxy Mega 6.3 KitKat’landı

Andorid 4.4.2 KitKat güncellemesi tüm üreticiler tarafından daha çnceden belirlenen cihazlara dağıtılmaya devam ediyor. Son olarak Samsung, en büyük telefonu Galaxy Mega 6.3 için KitKat güncellemesini dağıtmaya başladı.

Samsung, Galaxy Mega için Androdi 4.4.2 KitKat güncellemesinin dağıtımına başladığını duyurdu. İlk olarak Rusya'da başlayan düncellemenin kısa sürede ülkemize de ulaşacağını tahmin ediyoruz.

Güncelleme Mega'nın stabilitesi ve performansını arttıracak. Bunun yanısıra, batarya ömrünü de uzatacak olan bu güncelleme, kamera kısayolu, tek tıkla baskı, beyaz bildirim çubuğu gibi ufak tefek bir dizi yenilikte sunuyor.

Dün itibariyle Rusya'da KIES aracılığıyla sunulan güncellemenin ülkemizde ki cihazlara ne zaman geleceği belli değil. Fakat her an gelebilir diyerek ne kadar kısa sürede beklendiğini de vurgulamış olalım.

Galaxy Mega kullanıcısı iseniz telefonunuza Android 4.4.2 KitKat güncellemesinin gelip gelmediğini kontrol etmek için cihazınızdan Ayarlar > Cihaz Hakkında > Sistem Güncellemeleri yolunu izlemeniz yeterli olacaktır.

Yorumlar
Yukarı Çık