Oyun

FIFA16 Fenerbahçe Versiyonu Çok Yakında

Dünyanın en çok satan ve oyuncular tarafından büyük beğeni kazanan FIFA 16 oyunu, ülkemizde Fenerbahçe Edition (Fenerbahçe Versiyonu) olarak raflardaki yerini alacak. 

FIFA 16’nın Fenerbahçe versiyonu dünya üzerinde görülmeyen bu satış stratejisi  ilk kez Türkiye’de yer alacak. Görselde de görüldüğü gibi kapakta Fenerbahçeli oyuncular ve kulübün renkleri bulunacak. Kapak görselinde Portekizli dünya yıldızı Luis Nani, Geçen yılın gol kralı brezilyalı Fernandao ve taraflı tarafsız herkesin beğendiği dünya golcüsü RVP yani Robin Van Persie yer alacak.

Oyun sadece Fenerbahçenin mağazası olan Fenerium üzerinden satılacak. Bu sene FİFA, Türk oyunseverleri kırmadı. Her sene Türkiye’ye özgü planlamalar gerçekleştiren fifa bu versiyonuylada yine Türk oyun severlerin beğenisi kazanacak gibi duruyor. Oyunun diğer iki büyük süper lig takımı Galatasaray ve Beşiktaş’a uyarlanabileceği gelen haberler arasında.

Paket içeriği olarak şuan pek detay bilinmiyor. Resmi bir bilgi geldiği zaman daha fazla ayrıntılı inceleme fırsatına erişebiliriz. Oyun sızıntı olarak karşımıza çıktığınıda hatırlatalım.

Yorumlar
Yukarı Çık