İnternet

Facebook At Work Kullanıcı Sayısını İkiye Katladı!

Facebook’un özel şirketler ve çalışanları için özel olarak hazırladığı Facebook At Work, kullanıcı sayısını hızlıca arttırmaya başladı.

Yıllardan beri sosyal medyanın en önde gelen sitesi olmayı başaran Facebook, bilindiği üzere dünyanın el kalabalık 2. ülkesi ünvanını almıştı. Gün geçtikçe değerini, teknolojisini ve verdiği hizmetle arttıran Facebook, neredeyse her sektörde attığı adımlarla varlığını arttırıyor.

Son yeniliğiyle özel şirketler ve çalışanların iş konusunda iletişim kurabileceği ve dosya paylaşımı yapabileceği bir platform olan Facebook At Work‘ü karşımıza çıkarmıştı. Bu platform da kısa bir sürede yoğun bir ilgi görerek kullanıcı sayısını iki katına çıkardı.

Aynı zamanda kullanıcıların genelde iş konuştuğu bu platforma, kişilerin arkadaşları müdahale edemiyor ve böylelikle kendisini daha kullanışlı bir platform haline getiriyor.

Facebook At Work‘ün yoğun ilgi görmesinin bir nedeni de İskoçya‘nın ünlü bankası Royal Bank‘ın bu platforma katılması. Söylentilere göre Royal Bank‘ın katılımıyla uygulamanın popülaritesi iki katına çıkarak 30.000 olacak. Ünlü bir bankayla çalışarak dikkatleri üzerine çeken Facebook At Work, şimdiye kadar 300‘den fazla büyük şirketle çalışıyor.

Yorumlar
Yukarı Çık