Gündem

En İyi Yönetilen Perakende Şirketi : TeknoSA

Euromoney Dergisi tarafından yapılan ve tüm Orta ve Doğu Avrupa'yı kapsayan ankete göre TeknoSA Avrupa'nın en iyi yönetilen perakende zinciri seçildi.

Bankacılık ve Sermaye Piyasası konusunda otorite olarak görülen EuroMoney Dergisi'nin gerçekleştirdiği "Best Managed Companies in CEE" anketinde Tüketici Ürünleri ve Perakende kategorisinde TeknoSA zirveye oturdu. Anket, pazar araştırma şirketlerinin ve danışmanlık firmalarının analistleri tarafından sektör ve bölgeye göre yapılan puanlamalarla oluşturuluyor.

TeknoSA Genel Müdürü Necil Oyman, konuyla ilgili şunları söyledi;

“Türkiye’de organize teknoloji perakendeciliğinin temellerini atan ve sektörü şekillendirmeye devam eden bir şirket olarak, başarımızın Avrupa çapında fark edilmesini çok önemsiyoruz. 2023 yılına kadar Avrupa’nın ilk üç büyük teknoloji perakende şirketi olma hedefimize bağlı olarak attığımız adımlar, aldığımız bu ödül ile Avrupa çapında da takdir edilmiş oluyor. Bilimsel perakendecilik anlayışımız, yönetim kalitemiz ve sektörde bizi farklı bir noktaya taşıyan iş stratejimizin ödüllendirilmesi ile gururlanıyoruz” 

Yorumlar
Yukarı Çık