Oyun

Daha Fazla Platform Assassin’s Creed Oyunu Gelecek

Assassin’s Creed Chronicles: China’dan oldukça memnun kalan Ubisoft, Platform oyunları çıkartmaya devam edeceklerini açıkladı.

Ubisoft‘tan Alexandre Amancio, Eurogamer ile yaptığı röportajında, Assassin’s Creed Chronicles: China‘dan çok memnun kaldıklarını, platform formatındaki oyunların devamının da geleceğini belirtti.

Amancio konuşmasında “En heyecan verici noktalardan birisi de her bölümün kendine ait bir sanat tasarımına sahip olması. AC Chronicles: China’da çin mürekkebi gibi bolca kırmızı ve siyahın bulunmasının sebebi bu.” şeklinde konuştu. Diğer çıkartmayı düşündükleri oyunlar hakkında bilgi vermeyen Amancio, zengin hikayeli bir evrene sahip olduklarını ve bunu mümkün olan her şekilde değerlendirmek istediklerinin altını çizdi.

Assassin’s Creed Chronicles: China, şu an Assassin’s Creed: Unity‘nin Season Pass‘iyle birlikte geliyor. İlerleyen zamanlarda indirmeye açılabileceği de ortalıkta dolaşan dedikodulardan biri. Kim bilir, belki de bir gün Prince of Persia temalı Assassin’s Creed platform oyunu da görebiliriz.

Yorumlar
Yukarı Çık