Gündem

Cüzdanla Telefon Şarj Etmek Artık Mümkün!

Wallet” adı verilen bir cüzdan, boyut olarak standart bir cüzdan boyunda fakat diğer cüzdanlardan çok daha farklı bir işlevi var; telefon şarj etmek.

San Francisco’daki “Nomad” şirketi, çevresinde müşterilerine pratik ve ileri düzey ürünler sunan bir firma olarak tanınıyor. Nomad firmasının son bombası ise şarj sorunundan muzdarip insanların isteyeceği bir türde. “Wallet” olarak adlandırılan bir cüzdan sayesinde hem normal bir cüzdan gibi kredi kartlarımızı ve paralarımızı içine koyabiliyoruz, hem de ortasındaki batarya sistemi sayesinde telefonumuzu bu cüzdan ile şarj edebiliyoruz.

Wallet, içerisinde 2400 mAh‘lik bir batarya bulunduruyor ve otururken, yürürken veya koşarken hızlıca cebimizde telefonumuzu şarj ediyor.

Wallet, şuan sadece Android kullanıcıları için üretiliyor. Yani Wallet‘in iPhone uyumluluğu şu anlık yok. Wallet‘ın şarj kablosu, Apple MFi sertifikasıyla üretiliyor ve müşteriye cüzdana entegreli bir şekilde teslim ediliyor.

Şu an ön sipariş aşamasında olan Wallet, 80$ fiyata sahip. Ön siparişine özel olan bu fiyatın, 16 Kasım’dan sonra 100$‘a yükseleceği bildirildi.

Yorumlar
Yukarı Çık