Mobil

Counter Strike Android’e Geliyor!

Gençliğimizin demirbaşı haline gelen oyun Counter Strike, Android cihazlara gelmeye hazırlanıyor.

Yeni çıkan oyunlara rağmen popülaritesini kaybetmeyen Counter Strike, turnuvaları ve çekişmeli maçlarıyla her zaman ilgi çekmeyi başarmıştır. Fakat eskisi gibi artık internet kafelerde Counter kapışmayacağız. Counter Strike artık Android platformlara geliyor ve biz evde, işte, otobüste veya başka bir ortamda dilediğimiz gibi oynayabileceğiz.

Sdlash3d geliştirici ekibi Android platformu için Counter-Strike 1.6 oyununu entegre ettiklerini açıkladı. Aynı zamanda Sdlash3d ekibi Counter Strike’nin Android cihazlarda nasıl çalışacağı hakkında da bir video yayınladı.

Şu ana kadar okuduğumuz cümleler gayet iyi fakat işin kötü tarafı ne yazık ki bu uygulama resmi değil. Yani Google Play Store üzerinden indirilemeyecek ve sadece apk olarak bulunabilecek. Oyunu sevenler için aslında bu büyük bir problem değil çünkü geliştirici ekip muhtemelen apk dosyasını internette dağıtacaktır.

Counter Strike’nin Android platformlar için olan versiyonunun şuan son denemeleri yapılıyor ve muhtemelen iki hafta içerisinde oyunu ücretsiz bir şekilde cihazlarımıza indirebileceğiz.

Aşağıdan geliştirici ekibin paylaştığı videoyu izleyebilirsiniz;

 

Counter Strike Android’e Geliyor!

Yorumlar
Yukarı Çık