Oyun

Codemasters, F1 2014 İçin Yeni Bir Video Yayınladı

Codemasters, bir hafta sonra piyasaya çıkacak olan oyunu F1 2014 için Hockenheimring’den görüntüler içeren yeni bir video yayınladı.

Formula 1 oyunları denilince aslında piyasada bulunan eli yüzü düzgün tek oyun olan Codemasters‘ın F1 serisi, F1 tutkusunu sanal ortamda da olsa deneyimlemek isteyen motor sporları tutkunu oyun severler için yegane alternatif durumunda. Bu yıl da malesef bu durum pek değişeceğe benzemiyor. PC ve eski nesil konsollar için çıkacak olan F1 2014 ise, eski nesilin getirdiği kısıtlamalardan olsa gerek, grafik kalitesi gibi konularda sevenlerini tatmin etmekten biraz uzak kalacak gibi.

Yayınlanan yeni videoda, Almanya‘nın Hockenheim pistinde atılan bir “Hot Lap” turu ile pisti tanıma fırsatı yakalıyoruz. Oyunun genel eleştirilen yönlerindenden olan grafik ve ses gibi unsurlar oyuncuları pek tatmin edeceğe benzemese de umarız oyun, atmosferi, sürü hisleri ve oynanış konularında bu yönlerini fazlasıyla kapatabilir.

F1 2014, 17 Ekim‘de PC, PS3 ve Xbox 360 için raflardaki yerini alacak. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri yayınlanan video ile başbaşa bırakıyoruz. Yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yorumlar
Yukarı Çık