Oyun

Çıkması Muhtemel The Sims 4 Ek Paketleri

The Sims 4 oyuncularına gelmesi muhtemel ek paketler hakkında bir anket düzenlendi.

The Sims 4 oyuncularına, gelecek ek paketler hakkında gönderilen e-postalar, oyun için planlanan muhtemel ek paketleri de ortaya çıkardı.

Sims VIP üzerinden yayınlanan anket fotoğraflarında görüldüğü üzere, oyunculara, gelecek muhtemel ek paketler hakkında bilgiler vererek, “Böyle bir ek paketi oynamak ister misiniz?” şeklinde sorular sorulup bilgi toplandı. Tabi bu da gelebilecek ek paketler hakkında detayları ortaya çıkardı.

Health and Wellness, Supernatural, City Living, Town Life, Business Owner, Fame and Fortune, Active Careers gibi başlıklar altında sorulan sorular ve verilen bilgiler ise oldukça ilginç. Örneğin Supernatural başlığı altında oyunculara, doğaüstü güçlerin dünyasını keşfetme, bir vampir yada elemental oluşturma, doğaüstü güçleri olan arkadaşlarınızı yardıma çağırma, hatta değişik rune taşları keşfederek doğadaki elementleri kontrol etme gibi eğlenceli gözüken ögelerden bahsedilirken, bunları yaparken dikkat etmenizi, aksi halde yaşayan ölüler ve ruhlar gibi istenmeyen varlıkların dikkatini çekerek Simler’inizi rahatsız edebilecek olması gibi bilgiler de verildi.

Henüz gelecek ek paketler ve ortaya çıkan bu bilgilerle ilgili resmi bir açıklama yapılmış değil. Fakat The Sims 4’ün genel eleştirilen yanı olan oyunun kırpılmış ve ek paket satışına mahkum bırakılmış yapısı düşünüldüğünde resmi açıklamaların da bu bilgileri doğrulama ihtimali bir hayli yüksek. Şu ana kadar The Sims 4 için açıklanan tek resmi ek paket ise Ghosts oldu.

 

Yorumlar
Yukarı Çık