Oyun

Call of Duty: Advanced Warfare’da Zombileri Keşfedin

Season Pass almayanlar da zombilere ufak da olsa göz atabiliyor.

Artık Call of Dutyler’de görmeye alıştığımız zombi modu, Advanced Warfare‘da da yer alacak. Yalnız bu sefer bir DLC olarak. Season Pass almayacak olanlara ise ufak bir zombili bölüm hala mevcut.

Oyunda bulunan Exo Survival Mod‘daki bütün haritaları açtığınızda Zombie Bonus Round da açılıyor. Riot adlı haritada ilk 10 seviyeyi geçtiğiniz zaman 11. bonus seviyesi olarak zombiler geliyor. Bölümün başında bir EMP ve bir DNA bombası aynı anda patlıyor ve Exo Suit çalışmaz hale geliyor. Bombaların etkisinden kurtulduktan sonra üzerimize gelen düşmanların farkına varıyoruz. Yanımızda bulduğumuz tüfekle dalga dalga gelen zombilere karşı direnmeye çalışıyoruz. Kısa bir süre sonra Exo Suit tekrar aktif hale geliyor ama karşılığında da daha fazla ve daha güçlü zombilerle muhattap oluyoruz. Bir süre daha zombi dalgalarına karşı hayatta kaldıktan sonra bir helikopter vasıtasıyla olay yerinden uzaklaşıyor ve bölümü bitiriyoruz.

Malesef bölüm oldukça kısa tutulmuş. Ağzımıza bir parmak bal çalmaktan öteye geçemeyen bonus bölüm, DLC ile gelecek zombi modu hakkında ufak bir ön izleme gibi kalmış.

Bölümün oynanış videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yukarı Çık