Konsol

Bu Hafta Sonu Xbox Live Ücretsiz

Microsoft, bu hafta sonu tüm Xbox 360 sahiplerine ücretsiz Xbox Live imkanı sağlıyor.

Xbox platformunda multiplayer oyunculuk deneyimi yaşamak istiyorsanız bir Xbox Live üyeliği almanız gerekli. Tabi bu üyelik de normalde paralı. Microsoft, yaptığı kampanya ile bu hafta sonu tüm Xbox 360 konsol sahiplerine Xbox Live Gold üyeliği ücretsiz olarak açıyor.

Peki Xbox Live Gold nedir? Gold üyeliği alan konsol sahipleri, Xbox Live üzerinden multiplayer deneyimi yaşama fırsatının yanı sıra, Microsoft tarafından her ay Gold üyelik sahiplerine verilen ücretsiz oyunlara erişebilme hakkına da sahip oluyorlar. Ayrıca Xbox mağazasındaki diğer oyunlarda %75‘e varan indirim fırsatları da cabası. Xbox One konsol ve Gold üyelik sahibi iseniz bunların dışında smart match özelliği ile size en uygun rakibi bulma, oyundan aldığınız görüntüler gibi materyallerinizi bulut depolama ile saklama, Upload studio ile bunları ufak filmler haline getirip paylaşma ve ünlü antrenörler eşliğinde fitness yapma imkanına da sahip oluyorsunuz.

Kampanya sadece Xbox 360 sahipleri için, yani Xbox One alanlar Xbox Live Gold üyeliğini yine parayla almak durumunda. Xbox 360 sahipleri ise Xbox Live Gold üyeliğin nimetlerinden iki gün boyunca ücretsiz faydalanabilecekler. Eğer elinizde Xbox 360 konsol ve multiplayer destekli oyunlar varsa bu fırsatı kaçırmayın.

Yorumlar
Yukarı Çık