Mobil

Bu Akıllı Telefon’un Şarjı 33 Gün Bitmiyor

Daha önce karşımıza ürettiği ince tasarımlı akıllı telefonlarla çıkan Gionee, bu kez 33 gün bekleme süresi sunan akıllı telefonunu kullanıcıların beğenisine sundu. İşte o cihazın özellikleri.

Akıllı telefon kullanıcılarının ortak çilesi şarj sorunu üreticiler tarafından çözülmeye çalışılıyor. Fakat henüz köklü bir çözüm bulunabilmiş değil. Gionee, ince cihazlarından faydalanarak batarya kapasitesini 2 katına çıkarmış ve şarj çilesini bir nebze olsun çözmüş gibi görünüyor.

5 inch ekranı, 720p çözünürlüğü, 180 gram ağırlığı, 10 mm‘den fazla kalınlığı ve 5000 mAh bataryasıyla 33 güne kadar bekleme süresi sunan Gionee Marathon M3, akıllı telefonlar arasında şarj sorunu çözülsün de ne olursa olsun diyenler için birebir.

1.3 Ghz saat hızında çalışan 4 çekirdekli MT6582 MediaTek işlemciye sahip olan Marathon M3, 1 GB RAM, 8 GB dahili depolama alanı ve 128 GB microSD desteğini de kullanıcılarına sunuyor. Gionee Marathon M3, 8 MP arka kamerasıyla 720p çözünürlüklü videolar çekebiliyor. 

Yaklaşık 210 dolar olarak belirtilen fiyatıyla da gayet cazip görünen telefonun tek problemi ağırlık ve biraz kaba duruşu diyebiliriz.

Yorumlar
Yukarı Çık