Oyun

Batman: Arkham Knight’ın Çıkış Tarihi Belli Oldu

2014 yılından 2015’e ertelenen Batman: Arkham Knight’ın çıkış tarihi tam olarak netleşti.

Daha önce 2014 yılı olan çıkış tarihine erteleme gelen Batman: Arkham Knight‘ın çıkışı için 2015 gösterilmeye başlamıştı. Serinin sevenleri tarafında beklentiler Şubat ayına yoğunlaşmışken Warner Bros‘dan biraz üzücü olacak bir haber geldi.

Warner Bros’un açıkladığına göre oyunun çıkış tarihi tam olarak 2 Haziran 2015. Bu üzücü haberin ardından bir teselli olarak oyunun kolleksiyon sürümlerinin içeriğinin de belli olduğunu belirtelim.

Batman Arkham Knight’ın iki koleksiyon sürümü olacak. Limited Edition ve Batmobile Edition olarak adlandırılan bu paketlerin içeriği ise şöyle;

 

Limited Edition:

80 Sayfalık konsept çizimler Artbook’u

Metal oyun kutusu

Oyuna özel Arkham Knight çizgi roman serisinin 0 numaralı bölümü

New 52 sonrası DC Evreni’nden 3 özel tasarım kostüm

Batman “Gotham’s Iconic Protector, The Dark Knight” Figürü

 

Batmobile Edition:

Limited Edition’da bulunanların yanında Batman figürü yerine oldukça detaylı, Triforce tarafından üretilen ve şekil değiştirebilen bir Batmobile bulunuyor.

 

Limited Edition’ın fiyatı PC için 99.99 Euro, konsollar için ise 119.99 Euro. Batmobile Edition malesef PC’ye gelmeyecek, konsollar için fiyatı ise 199.99 Euro olarak açıklandı. Batman: Arkham Knight 2 Haziran 2015’de PC, Xbox One ve Playstation 4 için raflardaki yerini alacak.

Yorumlar
Yukarı Çık