Mobil

Apple Watch TV Reklamı Yayınlandı

Dün gerçekleştirilen etkinlikle hünerleri sergilenen Apple’ın akıllı saati Apple Watch’un TV reklamı da yayınlandı.

Dün akşam Apple, gerçekleştirdiği etkinlikte yeni 12 inch Macbook modelini, eski Macbook modellerinin işlemci güncellemelerini ve Apple Watch’un hünerlerini meraklılarına duyurdu. 

Hakkını vermek lazım yeni Macbook hem çok şık hem de her yönüyle kullanışlı bir dizüstü bilgisayar olarak karşımıza çıktı. Fakat Apple Watch, genel olarak MWC’de tanıtılan diğer akıllı saatlerle aynı özellikleri sundu. Yani pek bir ek özelliği yok diyebiliriz.

Aslına bakarsanız, giyilebilir teknolojilerde firmaların başlıca yatırım alanı olan akıllı saatler henüz daha ilk jenerasyonlarını ortaya koyuyor. Yakın gelecekte telefonlarımızdan bağımsız olarak her işi görmesini beklediğimiz akıllı saatlerden şimdilik pekte fazla hüner beklemek anlamsız olurdu. 

Dün segilenen Apple Watch’un hünerleri, özellikleri, fiyatı ve modelleri ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Apple Watch Fiyatı, Görselleri ve Hünerleri Açıklandı

Apple Watch’un her ne kadar diğer akıllı saatlerden pek bir artısı olmasa da, tasarımı ve kolay değişebilen kayışları ile yine dikkat çekmeyi başardığını söyleyebiliriz. Ama fiyatının abartıldığı ortada. Diğer akıllı saatlere göre biraz pahalı olan Apple Watch’un etkinlik sonrası yayınlanan TV reklamını aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

Yorumlar
Yukarı Çık