Gündem

Apple Watch 2’nin Görselleri Sızdırıldı!

Apple’ın akıllı saati Apple Watch‘un 2016 yılında çıkması beklenen 2. versiyonu için ilk konsept görüntüleri yayınlandı.

İnsanların yavaş yavaş giyilebilir teknolojilere yönelmesinin ardından geliştirilen akıllı saatler artık hayatımıza girmiş durumda. Ülkemizde pek cazip fiyatları olmasa da iyi bir kullanıcı kitlesine sahip olan akıllı saatler hızla üretilmeye ve geliştirilmeye devam ediyor.

Geç çıkmasına rağmen Apple’ın iyi politikaları sayesinde en çok kullanılan akıllı saatlerden biri olan ve uygulamalara tam uyumluluk sağlayan Apple Watch‘un 2. versiyonu merak konusu oldu.

Eric Heisuman adlı bir tasarımcı tarafından taslak olarak ortaya çıkarılan bir görünüm tahmini olarak Apple Watch 2’nin nasıl olacağını az çok bize gösteriyor.

Eric Heisuman’ın belirlemelerine göre Apple Watch 2, 38mm ve 42mm olan boyutlarına 45mm versiyonunu da ekleyerek karşımıza çıkacak. Aynı zamanda büyük olmasına rağmen ince bir yapısı olacak.

Bir diğer tahmine göre ise sensörler ve 1.2 MP çözünürlüklü Face Time HD kamera için saatin alt ve üst kısımlarında küçük bir boşluk olacak.

Apple Watch 2 aynı zamanda yeni materyal seçenekleriyle de gelebilir. Plastik, Paslanmaz Çelik ve Altın ve Roze Altın‘dan hariç olarak Elmas ve Platin modelleri de karşımıza çıkabilir.

Yorumlar
Yukarı Çık