Yazılım Ürünleri

Android İçin En İyi 5 Antivirüs Uygulaması

Dünyanın en popüler mobil işletim sistemlerinden biri olan Android’e sahip cihazınızı zararlı yazılımlardan korumak için kullanabileceğiniz en iyi uygulamalar hangileri?

Android işletim sistemine sahip telefon veya tabletlerinizi zararlı yazılımlardan korumak için size yardımcı olacak antivirüs uygulamaları arasından en iyi 5 tanesini sizler için derledik.

Google Play Store’da yani uygulama mağazanızda milyonlarca uygulama bulunuyor. Normal bir kullanıcı için bunlar arasından seçim yapmak veya güvenlik konusunda dikkatli davranmak mümkün olmayabilir. Bu noktada antivirüs uygulamaları sizlere yardımcı olabilir.

Yine uygulama mağazanızdan Android için Antivirüs uygulaması seçmeye çalışırken de zorlanabilirsiniz. Zira yüzlerce antivirüs uygulaması mevcut. İşte bu noktada da bizler devreye giriyoruz. Daha önce denediğimiz onlarca uygulama arasından seçtiğimiz ve işinize yarayacağını düşündüğümüz antivirüs uygulamalarını sizlerle buluşturuyoruz.

  • Eset Mobile

Bilgisayarlarımızdan alışık olduğumuz Eset Antivirüs’ün mobil versiyonu olan Eset Mobile Security Android işletim sisteminizi korumada size yardımcı olacaktır. Eset Mobile’ı cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bunun yanında uygulama içi bazı satın alma seçenekleri sunduğunu da belirtelim. Fakat bunları kullanmadan da temel hatlarıyla size uygun bir koruma sağlayacaktır.

Eset Mobile Security & Antivirüs indirmek için buraya tıklayın

  • Kaspersky Internet Security

Dünyanın önde gelen yazılım güvenlik şirketlerinden biri olan Kaspersky’da bilgisayarlarımızdan alışık olduğumuz bir isim. Android için geliştirilen versiyonu da zararlı yazılımlardan korunmanız için gayet yeterli bir yardım sunuyor. Bu uygulamayı Play Store’dan ücretisz indirebiliyorsunuz. Bazı ek özellikler için ise satın alma teklifleri sunuluyor.

Kaspersky Andtivirüs & Security indirmek için buraya tıklayın

Yazının devamı için buraya tıklayarak 2. sayfaya geçiniz

Sayfalar: 1 2

Yorumlar
Yukarı Çık