Site Kullanım Koşulları

Herkes İçin Teknoloji, adından da anlaşılacağı üzere, teknolojiyi herkesin anlayacağı dilde anlatabilmek ve toplumumuzun teknoloji takibini kolaylaştırmak amacıyla kurulmuş bir platformdur. Şikayetleriniz, önerileriniz, katılım talepleriniz için lütfen İletişim Formumuzu kullanarak bize ulaşınız.

 
 

 

  • Yazılan mesaj, yorumlar tamamen paylaşan üyenin sorumluluğundadır. Bu paylaşımlar kesinlikle Herkes İçin Teknoloji Ekibi için bağlayıcı değildir.

  • Türkiye Cumhuriyeti yasaları, tüzükleri ve ya Uluslararası Kanunları ihlal niteliği taşıyan paylaşımlar yapılamaz. Bu tip ihlaller site yönetimine bildirildiği takdirde ivedilikle yayından kaldırılacak ve paylaşımı yapan kullanıcı siteden uzaklaştırılacaktır.

  • Irk, dil, din, cinsel tercihler gibi toplulukları ilgilendiren konularda tahrik edici ya da küçük düşürücü yayınların yapılması kesinlikle yasaktır. Bu tip ihlaller site yönetimine bildirildiği takdirde ivedilikle yayından kaldırılacak ve paylaşımı yapan kullanıcı siteden uzaklaştırılacaktır.

  • Tehditkâr, küfür içeren, örf ve adetlere karşı saldırı içeren ve ya diğer kullanıcı ya da yöneticileri küçük düşürücü paylaşımlar kesinlikle yasaktır. Bu tip ihlaller site yönetimine bildirildiği takdirde ivedilikle yayından kaldırılacak ve paylaşımı yapan kullanıcı siteden uzaklaştırılacaktır.

  • Yorum ve ya bilgilendirme amacı taşımayan, tamamen propaganda içerikli paylaşımlarda bulunmak yasaktır. Bu tip ihlaller site yönetimine bildirildiği takdirde ivedilikle yayından kaldırılacak ve paylaşımı yapan kullanıcı siteden uzaklaştırılacaktır.

  • Yorumlarda sürekli olarak büyük harfle yazı yazmak yasaktır. Büyük harf kullanmak sanal ortamda bağırmak anlamına geldiğinden, gereksiz yere sürekli olarak bağıran kullanıcılar hakkında site yönetimi önlem alma hakkına sahiptir.

  • Telif hakkı içeren paylaşımlar ve crack, warez, torrent linkleri gibi tanıtımlar kesinlikle yasaktır.

  • Herkes İçin Teknoloji Ekibinin yazılı olarak kabul etmediği hiçbir reklam içeriği sitenin herhangi bir bölümünde paylaşılamaz. Reklam içeriği paylaşmak isteyenlerin site yönetiminden e-posta yoluyla izin aldığını istendiği takdirde belgeleyebilmesi şarttır.

  •  www.herkesicinteknoloji.com’dan yararlanan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.


Gizlilik İlkeleri / Kişisel Bilgileriniz
Kullanıcıların kişisel bilgileri yalnızca üst yöneticiler tarafından görülür. Kullanıcı istediği zaman bunları değiştirme hakkına sahiptir.

© Copyrigth 2014 – 2017 www.herkesicinteknoloji.com tüm hakları saklıdır.
Tüm kullanıcılarımız Site Kullanım Koşullarını kabul etmiş sayılır.

Yukarı Çık